Создать PDF Рекомендовать Печать

Після декількох місяців заняття фітнесом BMI (Індекс маси тіла) прийшов у норму - 23,5. Але різко зменшилася м'язова маса ... Як збалансовано харчуватися для набору м'язів?

Автор:
Андрій, м. Рівне
Дата додавання:
Субота, 21 січня 2012
Переглядів:
1350

Відповідь

Ваше харчування було побудовано неправильно. По всій видимості, у вашому раціоні недостатня кількість білка, цинку, магнію і вітамінів групи В. Існують особливі продукти, які містять ці корисні компоненти, і їх вживання сприяє нарощуванню м'язової маси. Ось деякі з них:

- Яйця - в кожному міститься близько п'яти-шести грамів білка, який незамінний для росту м'язів.

- Риба - у 100 г міститься 25 г білка. Також в рибі багато ненасичених жирних кислот омега-3 і вітамін D.

- Горіхи - містять високий відсоток білка. До прикладу, в чверті чашки мигдалевих ядер міститься близько 8 г білка. Крім того, в мигдалі багато мононенасичених жирів і магнію, який бере активну участь у багатьох біохімічних реакціях нашого організму, в тому числі енергетичному метаболізмі і синтезі білка.

- Сир - один з найкращих продуктів для нарощування м'язової маси. У половині чашки знежиреного сиру міститься 14 грамів білка, 80 калорій і всього 2 г жиру.

- Устриці - в 100 г готових устриць міститься майже 20 г білка і 5 г жиру. А цинку більше, ніж в будь-який інший їжі. Цей мінерал, так само, як і магній має важливе значення для синтезу білка.

 

all-questions

На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko

Эксперт


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти