Создать PDF Рекомендовать Печать

Які особливості харчування при занятті фітнесом ... Як харчуватися ДО і ПІСЛЯ тренування?

Автор:
Андрій, м. Рівне
Дата додавання:
Субота, 21 січня 2012
Переглядів:
1258

Відповідь

Існують різні версії дієт, що виключають той чи інший найважливіший компонент. У фітнес-дієті ключову роль відіграє білкова їжа. Білок допомагає нарощувати м'язову масу і «будувати» ваше тіло. Нестача білка при фізичному навантаженні може викликати серйозні збої гормональної системи. Білок треба вживати як до тренування, так і після. Інший важливий елемент фітнес-дієти - вуглеводи. Вони заряджають нас енергією і дають сили на тренування. Слід віддати перевагу складним вуглеводним продуктам: цільний нешліфований рис, макарони з цілозерного борошна, картопля, цілозерний хліб. А от вживання жирів необхідно звести до мінімуму. Наприклад, залишити його в раціоні у вигляді заправки для салату з оливкової олії або у складі рибних страв, багатих жирами.

Харчування до тренування

Важливо пам'ятати, що об'ємну їжу, наприклад суп або велику порцію салату, краще спожити за 2 - 1,5 години до тренування, щоб вона встигла засвоїтися. А от трохи каші або сиру можна з'їсти за півгодини до занять. Якщо метою є нарощування м'язової маси, варто з'їсти за 30 хвилин великий фрукт (яблуко, грушу) або ягоди і випити білковий напій.

Пиття під час тренування

Головне правило, що діє під час тренування, - заповнення рідини в організмі. Не забувайте більше пити, адже зневоднення під час фізичного навантаження відбувається набагато швидше. При цьому рецептори, що відповідають за попередження про спрагу, навпаки притупляються.

Харчування після тренування

У перші 20 хвилин після занять їсти не тільки можна, а й треба - білки і вуглеводи НЕ відкладуться в цей час на талії і в інших стратегічно важливих місцях, а підуть на відновлення м'язів і приріст м'язової маси. Якщо ви збираєтеся поїсти протягом години після тренування, пам'ятайте, що порція білкової їжі повинна «вміщатися» у долоні. Це може бути нежирна куряча грудка, знежирений сир. Головне - зведений до мінімуму вміст жиру. А ось чаю та кави після тренування варто уникати як мінімум 2 години.

 

all-questions

 На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko


Эксперт


Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти