Создать PDF Рекомендовать Печать

Добридень. Мене звуть Олександр. Спробував Вашу перлову крупу в пакетиках для варки. Можу я побачити тести або висновки експертизи на предмет того, що використання цієї самої упаковки є безпечним?

Автор:
Олександр, м. Київ
Дата додавання:
Вівторок, 01 листопада 2011
Переглядів:
1955

Відповідь

Запитання:

«Добридень. Мене звуть Олександр. Спробував Вашу перлову крупу в пакетиках для варки - сподобалася! - Претензій до якості немає. На сторінці пелової крупи в пакетиках для варки внизу написано: "Спеціальна термостійка харчова плівка - виконана за європейськими стандартами для безпечного і зручного приготування крупи". Мене цікавить ось що: можу я побачити тести або висновки експертизи на предмет того, що використання цієї самої упаковки безпечне? У мене є сумніви на рахунок того, що варіння в окропі цього самого, грубо кажучи, поліетилену - аж ніяк не корисне для здоров'я.
Може бути посилання на файли цих документів в електронному вигляді або відсканованому. Або, можливо, Ви можете їх вислати на електронну пошту мені? Буду вдячний.»

Відповідь:

Вся мікроперфорована плівка, що використовується для фасування круп і рису в пакетики для варки ТМ «Жменька» проходить всілякі дослідження і аналізи на токсичність, скасовуються можливі ризики впливу при різних умовах використання. Перфорована плівка для приготування круп ТМ «Жменька» в гарячій воді відповідає вимогам «Інструкції по санітарно-хімічному дослідженню виробів, виготовлених з полімерних та інших синтетичних матеріалів призначених для контакту з харчовими продуктами», а також чинного санітарного законодавства України.

На всю перфоровану плівку, в яку фасується продукція ТМ «Жменька» є висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, які підтверджують її безпеку.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.05.2012, № 05.03.02-03/47591 можна подивитися на сайті Нормативно-директивних документів МОЗ України - http://mozdocs.kiev.ua


all-questions

На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko

Эксперт


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти