Создать PDF Рекомендовать Печать

Хотіла б приготувати більш буденні варіанти суші з меншими витратами, чи можна в такому випадку замінити спеціальний рис для приготування суші звичайним довгим рисом?

Автор:
Лариса Іващук, м. Харків
Дата додавання:
Четвер, 03 листопада 2011
Переглядів:
2485

Відповідь

Для приготування суші використовується спеціальний сорт рису - рис для Суші ТМ «Жменька». Цей рис володіє двома основними відмінними властивостями від інших сортів рису: по-перше, зерна рису для суші завжди зберігаю форму, по-друге, дуже добре склеюються між собою. Тому в готових суші або ролах рис не випадає, не розсипається і зберігає потрібну форму, при цьому рис для суші дуже добре поєднується з будь-якими морепродуктами та інгредієнтами суші.

Якщо ж ви все-таки вирішили замінити рис для суші іншим більш доступним і популярним рисом, то краще взяти круглозернистий рис ТМ «Жменька». Круглозернистий сорт рису містить значну частину крохмалю, який, виділяючись в процесі приготування, забезпечує злипання рису. Але при використанні круглозернистого або іншого рису завжди можуть виникнути труднощі із зовнішнім виглядом готового рису і його клейкістю.

Тому, якщо ви вирішили робити суші, то пам'ятайте, що рис є однією з основних складових суші і від його смаку і зовнішнього вигляду залежить смак готової страви.

Можливо, щоб приготувати «буденний» варіант суші, ви можете розглянути варіації з начинкою, замінивши форель або лосось дешевшою рибою, або включивши до складу більше овочів. Це допоможе значно знизити бюджет цієї страви.

 

all-questions

На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko

Эксперт


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти