Создать PDF Рекомендовать Печать

Органічна гречка і несмажена однакового кольору. У чому ж між ними різниця або її немає?

Автор:
Олег Полковецький, м. Ужгород
Дата додавання:
Понеділок, 07 листопада 2011
Переглядів:
2248

Відповідь

Так, дійсно, несмажена гречана крупа ТМ «Жменька» і органічна гречка ТМ «Жменька» мають однаковий колір зерен - світло-зелений. Це пов'язано з тим, що як зелена (несмажена) гречана крупа, так і органічна не проходять термічну обробку парою. Завдяки чому у світло-зеленій гречаній крупі, тобто в органічній і несмаженій гречці ТМ «Жменька» вдається зберегти денну норму вітамінів групи В і вітаміну Е.

Якщо Ви запитаєте, чому органічна гречана крупа ТМ «Жменька" не пропарюється як звична для нас гречана крупа, то це пов'язано з тим, що органічний спосіб виробництва не передбачає даний технологічний етап у виробництві гречки.

Органічна гречана крупа ТМ «Жменька» має гарантію того, що в процесі виробництва і вирощування вона не оброблялася хімікатами, пестицидами і т.д. Відповідно, органічна гречана група не містить залишків пестицидів, важких металів, добрив та ГМО, має більш повноцінний смак і запах натуральної крупи.

 

all-questions

На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko

Эксперт


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти