Создать PDF Рекомендовать Печать

Чим ваш відбірний рис відрізняється від вашого довгозернистого рису?

Автор:
Ірина Свіридова, м. Полтава
Дата додавання:
Середа, 26 жовтня 2011
Переглядів:
1596

Відповідь

Довгозернистий рис ТМ «Жменька», як і Відбірний, - це за способом обробки: шліфований, а по довжині зерна: довгозернистий рис.

Для отримання Відбірного рису довгий рис піддають ретельному комп'ютерного відбору, просіванню і сортуванню. Відповідно, у Відбірному рисі ТМ «Жменька» кількість ламаних зерняток не перевищує 3%, в той час як Довгозернистий рис характеризується відсотком лому до 10%.

Гарніри з Відбірного рису виходять більш розсипчастими і красивими, оскільки, чим більше цілих і рівних зерен в рисі, тим рівномірніше зерна проварюються і не злипаються.

Адже коли рис має більше 10% ламаних зерен (середньоринковий відсоток ламаних зерен становить 15-20%), то відварений рис склеюється і злипається за рахунок нерівномірного часу приготування цілих і битих зерен рису (биті зерна рису варяться швидше і встигають розваритися поки відварюються до готовності цілі рисинки).

Тому для приготування розсипчастого рису звертайте увагу на цілісність зерен в пачці! І робіть правильний вибір!

 

all-questions

На ваші питання відповідають:

expert-zhmenka

chur Samoylenko-new-1 boychenko

Эксперт


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти