Кутя з рису (Полтавська)

кутья из риса полтавская На різдво приготування куті в різних куточках України дещо відрізняється. На Західній Україні роблять класичну кутю: з пшениці, маку, меду, горіхів. На Східній Україні: з рису, вишень (або узвару) та горіхів. У Полтаві кутю готують з рису, маку, меду, родзинок і горіхів. У Києві в різдвяний десерт додають ячмінь, мак, мед і горіхи. Але найсмачніша саме та кутя, до якої ви звикли з дитинства!

Інгредієнти:
Рис пропарений ТМ "Жменька" - 1 склянка
Мак - 100 г
Горіхи - 100 г
Родзинки
Мед за смаком
Рис пропаренный 1000 г learn_more_ukr

Як приготувати:

1. Рис пропарений ТМ "Жменька" відварюємо до готовності як вказано на упаковці. Пропарений рис дуже добре підходить до куті тому що володіє всіма необхідними властивостями для цієї страви: рис завжди рассипчасий, білий з цілими зернами, а також з пропареного рису виходить в 2 рази більше куті, ніж зі звичайного рису!

2. Мак промиваємо гарячою водою, проварюємо хвилин 5, добре зціджуємо воду і розтираємо до появи білого молочка.

Порада! Щоб мак краще перетирався, додайте в нього 2-3 ложки цукру.

3. Горіхи для куті необхідно дрібно порубати.

4. Охолоджений пропарений рис з'єднуємо з маком, додаємо за смаком мед, родзинки і подрібнені горіхи. Все добре розмішуємо.

Смачної вам Куті!


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти