Неймовірний експеримент з цілозерним хлібом!

neveroyatniie-eksperimeНевероятный эксперимент с цельнозерновым хлебом!nt-s-celnozernovim-xlebom

У журналі Diva № 9_2011 були опубліковані результати сенсаційного експерименту, який стосується цілозерних продуктів!

 

Результат перевершив всі очікування! Кожен учасник скинув в середньому 10 кг!

 

Цілозерний експеремент

Медики зі штату Мічиган провели цікавий експеримент. Вони запропонували групі студентів на 2 місяці повністю відмовитися від кондитерських виробів. Натомість дозволили не менше 3-х разів на день їсти все, що душа забажає, з однією умовою: будь-яку їжу супроводжувати 4-ма шматочками цілозерного хліба.

Результат перевершив всі очікування! Кожен учасник скинув в середньому 10 кг!

Пояснюється це чудо просто: завдяки хлібу створюється відчуття ситості, а по калорійності цей продукт значно поступається м'ясу, жирам і солодощам.

Корисний хліб

Цілозерний хліб - це істотне джерело необхідних організму речовин, але наявність життєвоважливих елементів залежить від борошна, з якого він випечений. При цьому важливу роль відіграє помел борошна. Так, наприклад, кращим вважається кам'яний. Саме за такою технологією виготовляється жорнове цілозерне борошно ТМ «Жменька», що містить в 1,5 рази більше вітамінів, в 2 рази більше мінеральних речовин і в 5 разів більше клітковини, ніж звичайне борошно.

Завдяки бережному помолу на кам'яних жорнах, в жорновому цілозерному борошні ТМ «Жменька» зберігаються абсолютно всі частини цілісного зерна: оболонка, ендосперм і зерновий зародок, і воно зберігає до 90% корисних речовин зерна (у звичайному борошні -20%) і 100% клітковини цілого зерна. При його використанні ви отримуєте вітаміни, ненасичені жирні кислоти, макро-і мікроелементи, незамінні амінокислоти, клітковину, мінеральні речовини, білок і крохмаль.

Борошно ТМ «Жменька» ідеально підходить для приготування борошняних нездобних виробів й ідеальне для використання в хлібопічці, що є його безперечною перевагою.

Дієтологи всього світу рекомендують цілозерні продукти як основу для здорового і збалансованого харчування!Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти