Особливості рису для плову Девзира

Рис для плова Девзира

Рис Девзира - це особливий сорт рису, культивований для приготування найсмачнішого плову! Вирощується він у Ферганській долині - унікальному куточку Середньої Азії.

 

 

Ферганська Долина - неяскрава перлина в оправі снігових гір. Якщо ви розглядаєте перлину близько, вона починає грати спалахом перламутру, розчиняючи в собі і вбираючи в себе кожен промінь світла, повертаючи вам його ніжним світінням, яке не побачити здалеку.

Тому і рис, вирощений в цій долині, відрізняється бездоганністю при приготуванні плову ...

3-4 тисячоліття до нашої ери - так визначають історики приблизну дату появи цього унікального сорту рису. Яким же прекрасним продуктом виявився Девзира, якщо не втратив свого значення за минулі з тих пір тисячоліття, незважаючи на низьку врожайність рисових колосків цього виду!


Читайте також:


Рис для плову Девзира називають «рожевою перлиною Сходу» за його особливі властивості і характерні відтінки - від рожево-червоних до глибоких, темних, бурштинових; і форму зерен. Страви, приготовані з Девзири, відрізняються незвичайною нарядною парадністю і тонким, ледве помітним, солодким смаковим відтінком: рис Девзира, на відміну від звичайного рису, вбирає набагато більше жиру, води, а головне - спецій, тому виявляється буквально насиченим ароматами і принадами супутніх продуктів.

Devzira-Rice-for-pilaw-2«Справжній плов - це плов з рису девзири» - вважають "пловних" справ майстри, і ніхто в світі не зможе їх переконати, тому що краще Девзири може бути ... тільки Девзира!

Щоб купити справжній рис для плову Девзира потрібно або приїхати в Ферганську долину, і побувати в рисових рядах на місцевих базарах або купити справжній рис Девзира для приготування плову ТМ «Жменька».

Дізнатися - Де купити рис для плову Девзира >>>


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти