Квасоля

fasol-belaya-700

Квасоля біла
500 г

learn_more_ukr

fasol-krasnaya-700

Квасоля червона
500 г

learn_more_ukr

                                     
Квасоля входити в топ 10 найкорисніших продуктів. Квасоля відноситься до дієтичних і лікувальних продуктів завдяки масі корисних речовин, що входять до її складу. Вона є профілактикою і лікуванням безлічі різних захворювань і недуг.

Біла і червона квасоля є рослинним аналогом м'яса, тому що містять рекордну кількість легкозасвоюваного рослинного білка. Крім того в квасолі міститься ряд мікроелементів і безліч вітамінів, які відіграють важливу роль у правильному функціонуванні організму і є основою для профілактики різних недуг.

Щоб правильно вибрати сорт квасолі і не помилитися в якості продукту, віддавайте перевагу перевіреним торговим маркам, таким як ТМ "Жменька". Квасоля, представлена ​​під цим брендом, завжди має кращі характеристики якісного продукту: гладка поверхня кожної фасолінку з блискучим відливом, все боби рівні, однакового розміру і без зовнішніх пошкоджень.

 


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти