Рисові хлібці від Жменьки з 10% знижкою!

Період проведення: з 07.04.2015 по 19.04.2015.
Акційний продукт: хлебці рисові, хлебці рисові з пшеницею, хлебці рисові з с морською сіллю ТМ "Жменька".
Місце проведения: супермаркети "Ашан".

рисові хлібці жменька знижкиВсе більше українців віддають перевагу хрустким хлібцям. А все тому що вони ідеально підходять для легкого сніданку та перекусу. Рисові хлібці ТМ "Жменька" не містять дріжджів і продуктів бродіння, з ними можна легко контролювати кількість отриманих калорій - в одному хлібці міститься всього лише 28 ккал (в 5 разів менше ніж в шматочку звичайного хліба!). А завдяки їх повітряній та хрусткій текстурі вони подобаються як дорослим так і дітям. Напередодні Великодня поспішайте купити рисові хлібці від ТМ "Жменька" з вигідною 10% знижкою!

Дізнатися більше >>>

   

Сезон квітневих знижок від Жменьки відкрито!

Період проведення: з 01.04.2015 по 15.04.2015.
Акційний продукт: рис пропарений 1 кг ТМ "Жменька".
Місце проведения: мережа супермаркетів Вопак.

рис пропарений жменькаУ 2015 році квітень дарує нам не тільки перше весняне тепло, але і світле свято Великодня. ТМ "Жменька" подбала про те, щоб на вашому святковому столі були смачні та корисні страви. Продукція торгової марки Жменька ідеально підходить не тільки для всіх прихильників правильного харчування, а й для тих українців, які дотримуються великого посту. З 1 квітня стартує перша квітнева акція на рис пропарений. Знижка на один з найкорисніших сортів рису становить - 10%!

Дізнатися більше >>>

   

Корисний весняний раціон зі Жменькою!

Період проведення: з 18.03.2015 по 14.04.2015.
Акційний продукт: хлібці рисові, хлібці рисові з пшеницею, хлібці рисові мультизлакові ТМ "Жменька".
Місце проведення: супермаркети "Billa".

акция на рисовые хлебцы жменькаЗаряд енергії та бадьорості на цілий день дарує нам смачний, поживний і звичайно корисний сніданок. І для багатьох кращим варіантом сніданку є або вівсяна каша або бутерброд. Якщо до першого варіанту сніданку питань немає, то про користь другого нічого доброго не скажеш. Пропонуємо вам отримати подвійну користь від ранкової трапези замінивши звичний хліб корисними рисовими хлібцями. У поєднанні з весняними овочами, зеленню, паштетом, сиром, нежирним м'ясом або рибою - це просто комора вітамінів і користь для фігури. В одному рисовому хлібці міститься в 5 разів менше калорій ніж в шматочку білого хліба! Чи не правда прекрасний варіант для підтримки ваги в нормі?
З 18 березня ТМ «Жменька» дарує всім шанувальникам правильного харчування приємну 13% знижку на три види рисових хлібців!
 

Дізнатися більше >>>

   

Сторінка 2 з 2


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти