Про Жменьку

ТМ «Жменька» - це національний український бренд, який представляє товари для правильного харчування. Під ТМ «Жменька» представлені різні види круп та рису, органічна продукція, рисові макаронні вироби та жорнове цілозерне борошно.

Продукція ТМ «Жменька» є скарбницею необхідних для людини корисних і поживних речовин, характеризується високим вмістом вітамінів, мікро- і макроелементів, незамінних амінокислот, клітковини та білку.

Товари, представлені під ТМ «Жменька», підходять для людей, які піклуються про власне здоров'я і ведуть активний спосіб життя.

Вся продукція ТМ «Жменька» проходить контроль якості на всіх етапах виробничого процесу і характеризується чистотою, неповторною користю та дивовижним смаком.

Жменька фотоВідео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти