Крупа та рис

Власне виробництво круп і рису ТМ «Жменька» включає наступні етапи, що забезпечують постійну високу якість продукції, фасованої під ТМ «Жменька»:

 

Етап 1. Вирощування сортових зернових

Багаторічна робота з надійними і перевіреними постачальниками забезпечує закупівлю добірних зернових культур, вирощених на замовлення ТМ «Жменька»

Етап 2. Очищення від смітних домішок

У всіх зернових, що використовуються для виготовлення бакалійної продукції ТМ «Жменька», на повітряно-гратчастих та зерноочисних машинах видаляють бур'янисті домішки, органічне сміття (камінчики, бруд і т.д.)

Етап 3. Сортування і калібрування зерна

Для отримання однакових добірних, відкаліброваних зерен і круп вищої якості, зернові поділяють на фракції за величиною зерна

Етап 4. Бережні технології дроблення круп

Для отримання не лише смачних, але і корисних круп ТМ «Жменька», лущення, дроблення і поліровку зерен здійснюють за сучасними технологіями для збереження максимуму корисних речовин: вітамінів, мікро-і макроелементів

Етап 5. Додаткове доочищення готових круп ТМ «Жменька»

Аспіраційні установки забезпечують продувку повітрям готових круп ТМ «Жменька», очищаючи їх від лушпиння, мучки і пилу

Етап 6. Очищення від металодомішок

Металомагнітні уловлювачі дозволяють очистити готові крупи від можливих металевих домішок (включаючи також шматочки металу від частин машин, що стираються, які могли випадково потрапити в зернову масу при збиранні та виробництві крупи)

Етап 7. Контроль якості готової продукції

Перед фасуванням крупи ТМ «Жменька» проходять кінцевий контроль якості (! також контроль якості здійснюється на кожному етапі виробничого процесу) на відповідність круп всім нормам і стандартам (ГОСТ, ДСТУ, ТУ У) в т.ч. за органолептичними показниками (смак, колір, запах, ...)

Етап 8. Постійний зворотній зв'язок зі споживачами

Для постійного вдосконалення продукції та підтримки безкомпромісної якості круп ТМ «Жменька», ми завжди відкриті до діалогу зі споживачами, партнерами і конкурентами!

Ви можете поставити запитання експерту ТМ «Жменька» в режимі «Онлайн» з пн-пт, 09-00 до 18-00. Поставити питання >>>


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти