Рис для плову Девзира 1000 г

devzira_for_pilafРИС для плову ДЕВЗИРА ТМ «Жменька» - це спеціально виведений сорт рису для приготування по-справжньому смачного плову!

Вирощується він лише у Ферганській долині, яка фактично замкнута гірськими хребтами і харчується тільки водою талих снігів.

Саме ці унікальні умови дозволяють отримати істинний рис для приготування плову, покритий rice_devziraкремово-коричневою пудрою, що надає рису розсипчастість і бархатистість після приготування.

Під час приготування зерна рису Девзира добре поглинають воду, стають пружними і щільними, але в той самий час зберігають характерну м'якість і бархатистість.

Використовується для приготування різних пловів і гарнірів.

Переваги

ok_2020 Рис Девзира доводить свою назву "Рожева перлина Сходу"
Великі зерна рису Девзира покриті ніжною кремово-коричневою пудрою, яка дозволяє отримати після приготування цього рису бархатистий унікальний аромат.

ok_2020Має характерні продовгуваті смужки, які доказують, що це - справжній рис Девзира

Кожне зернятко рису Девзира має характерну темну смужку, яка йде уздовж рисинки. Ця смужка має властивість завжди залишатися на рисі, навіть після його приготування! Це смужка і є індикатором для визначення автентичності рису Девзира.

 ok_2020Рис Для плову Девзира надзвичайно корисний
Рис Девзира покритий характерною пудрою, яка відсутня в інших сортів рису. Ця відмінність пов'язана з тим, що звичайний рис піддають шліфуванню, прибираючи верхній корисний шар зерна.
На відміну від звичайного рису, зерна рису для плову Девзира лущаться. У процесі цього утворюється пудра, яка складається з подрібненого зародка і зовнішньої оболонки рисового зерна. Завдяки цьому рис Девзира зберігає в собі безліч корисних речовин, вітамінів групи В, фосфору, магнію і цинку.

ok_2020Девзира завжди тримає форму і збільшується в об'ємі у декілька разів!

У процесі приготування плову рис Девзира, на відміну від звичайного рису, вбирає набагато більше жиру, води, а головне - спецій, тому виявляється буквально насичений ароматами і принадами супутніх продуктів.

Зерна цього рису збільшуються в розмірі, при цьому зерна стають великими м'якими і завжди тримають форму.


maximum-benefitВ рисі Девзира ТМ "Жменька" збережено максимум корисних речовин
Завдяки сучасним технологіям виробництва і бережного лущення в рисі Девзира ТМ «Жменька» збережено максимум корисних речовин:
  • 23% фосфору
  • 8% цинку
  • 18% білка
non-GMO-50-na-50Без ГМО
  Рис для плову Девзира вирощений без використання генно-модифікованих організмів.

kontrolКонтроль якості на всіх етапах виробництва
Рис Девзира для приготування плову ТМ "Жменька" проходить контроль якості на всіх етапах виробництва.

iso-fishka fssc-fishkaБезпеку рису гарантує впроваджена на виробництві cистема управління безпечністю харчової продукції FSSC 22000 та ISO 22000


Користь

В рисі для плову Девзира ТМ «Жменька» збережений природний комплекс корисних речовин:

Поживна (харчова) цінність і калорійність на 100 г рису Девзира:
Показник


На 100 г


% від GDA*


Калорійність 365 ккал 18,3 %
(Енергетична цінність)
(1527 кДж)
18,3 %

Білки 9,2 г 18,4 %
Жири 0,8 г 1,1 %
Вуглеводи 80,3 г 29,7 %
Природний вміст вітамінів і мінеральних речовин в рисі Девзира:
Показник


на 100 г


% від
РДН **

Магній 26,4 мг 8,8 %
Фосфор 186,8 мг 23,35 %
Залізо 0,36 мг 2,57 %
Цинк 0,54 мг 7,94 %

 * GDA - орієнтовне значення рекомендованої денної норми поживних речовин дорослої людини з раціоном харчування в 2000 кілокалорій
** Рекомендована добова норма згідно Директиви ЄС 90/496/ЕЕС.

Що можна приготувати

Використовуйте для приготування різних видів плову - узбецького плову та страв узбецької кухні, ферганського плову з рису девзира, інших видів плову, а також різних десертів і гарнірів.

Uzbek-pilaw

Узбецький плов
Узбецький плов - плов королів! На перший погляд все дуже просто - олія, цибуля, морква, м'ясо та рис. Але цього не достатньо, щоб приготувати справжній узбецький плов! Потрібно знати пару секретів... Приготувати добрий узбецький плов зовсім нескладно, слідуючи наступним рекомендаціям! Аромат плову скаже сам за себе!

Як приготувати >>>

Ferghana-pilau-rice-devziraФерганський плов з рису Девзира
Плов, який готують господині Ферганської долини - прийнято вважати класичним пловом. Звичайно у кожної господині свій секрет приготування ферганського плову, але рецепт і технологія приготування мають спільні риси... Відкриємо душу сходу з пловом з рису Девзира!

Як приготувати >>>

Ferghana-pilaf-recipe-with-photosПлов по-ферганськи (рецепт з фото)
Мистецтвом приготування плову по-ферганськи (ферганський або узбецький плов) володіє не кожен. Але приготувати смачний плов по-ферганськи може той, хто підійде до цього процесу з любов'ю і буде використовувати рекомендації, дані в цьому майстер-класі приготування дивовижного плову далекої ферганської долини.

Як приготувати >>>

Uzbek-pilaf

Плов узбецький (майстер-клас)
Чи куштували Ви коли-небудь справжній узбецький плов? Коли один вид розсипчастих зерен рису девзира, просочених ароматом м'яса, морквою і зірою, викликає захоплення. Смак справжнього узбецького плову не можна сплутати ні з одною іншою стравою. І ми пропонуємо вам осягнути секрети приготування цього кулінарного шедевра.

Як приготувати >>>

Як приготувати

Щоб приготувати рис для плову Девзира ТМ «Жменька» потрібно:

washрис замочити на 20 хвилин в теплій воді

waterретельно промити (промивати до тих пір, поки вода не стане прозорою). Після промивання рис Девзира частково втрачає свій колір, однак, його зерна набувають новий привабливий вигляд - вони набувають відтінку бурштину і стають прозорими.

Soakдо рису додати воду з розрахунку 1:2

 saltдовести до кипіння і посолити за смаком

boilварити на слабкому вогні під кришкою 20-30 хвилин до готовності

Читайте також:

needle Як приготувати рис сорту Девзира?
needle Правила приготування плову по-ферганськи ?
needleСекрети  приготування смачного плова


Відео рецепти

Акції

Екзотична осінь з продукцією від ТМ
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г ТМ "Жменька", КУС-КУС пшеничний 800 г ТМ "Жменька", ...

Рисова локшина та вермішель за осінніми знижками!
Період проведення: з 13.09.2016 по 17.10.2016. Акційний продукт: рисова локшина 400 г, рисова вермішель 350 г ТМ "Жменька". Місце проведення: ...

Новинки

Рецепти